Запорізька обл. Мелітополь ГотеліГотелі Мелітополь

Готелі у Мелітополь

2
 • PRO
  Готель "Атриум"
  от 500 ₴
  бульвар 30-річчя Перемоги, тел. 0 (93) 170-77...
  бульвар 30-річчя Перемоги, 22а, тел. бронирования 0 (93) 170-77-51 детальніше
  Отель "Атриум" расположен в тихом районе города, в 7 минутах езды от центра Мелитополя. Гостиница размещается в отдельном здании, которое расположено в тихом дворике. К услугам гостей уютные...
 • PRO
  Готель "Воронцовский"
  от 330 ₴
  вулиця Університетська, тел. 0 (93) 170-77...
  вулиця Університетська, 11, тел. бронирования 0 (93) 170-77-51 детальніше
  Отель "Воронцовский" - современный отель, расположенный в центре исторической и деловой части города. К услугам гостей уютные номера различных категорий (с круглосуточной подачей горячей воды),...

коротко про готелі у Мелітополь

На цій сторінці зібрані готелі, розташовані у Мелітополь. Locator.ua відомо про дві готелі поряд з цим місцем серед яких Готель "Атриум", Готель "Воронцовский" , які розташовані на бул. 30-річчя Перемоги, вул. Університетська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці готелі.

 • Скільки готелів у Мелітополь?

  За даним Locator.ua у Мелітополь ведуть діяльність 2 готелів.

 • Де знаходиться найближчі від мене готелі у Мелітополь?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас готелі, перейдіть на сторінку Готелі у Мелітополь і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги готелів у Мелітополь?

  Ціни на послуги готелів залежать від конкретної послуги і готеля. За нашими даними, ціни на послуги готелів у Мелітополь починаються орієнтовно з 330 грн. Locator.ua дає можливість всім готелям вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці готеля.

 • Послугами яких готелів у Мелітополь краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до готелів, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Готель "Атриум", Готель "Воронцовский".

 • Як зв'язатись з цими готелями?

  Контакти для зв'язку з цими готелями ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Готелі у Мелітополь